Preskočiť na informácie o produkte
1 z 3

330709-000-080-50-01-00 3300 XL 11 mm sonda Bently Nevada

Na sklade (14 kusov), pripravené na odoslanie
  • Predajca:

    Bently Nevada

  • Typ:

    Snímače priblíženia

  • Country of Origin:

    USA

  • Dimensions:

    25*25*5cm

  • Weight:

    323 g

  • Značky: Proximity probes

Bently Nevada 330709-000-080-50-01-00 3300 XL 11 mm bezdotyková sonda

  • Výrobca: Bently Nevada (vyrobené v USA).
  • Číslo výrobku: 330709-000-080-50-01-00 – sonda 3300 XL 11 mm.
  • Dĺžka bez závitu: 0 mm (možnosť 000).
  • Celková dĺžka puzdra: 80 mm (možnosť 080).
  • Celková dĺžka: 5,0 metra (16,4 stopy) – špeciálne navrhnutá na použitie s 5-metrovým snímačom Proximitor.
  • Konektor: Miniatúrny koaxiálny konektor ClickLoc s chráničom konektora (možnosť 01).
  • Schválenie úradom: Nevyžaduje sa (možnosť 00).

Kľúčové technické špecifikácie

  • Jednosmerný odpor sondy (RPROBE): 7,2 ± 0,8 ohmu (od stredového vodiča k vonkajšiemu vodiču).
  • Veľkosť cieľa (rovný povrch): Odporúčaný minimálny priemer 30,5 mm (1,2 palca).
  • Priemer hriadeľa: Odporúčaný minimálny priemer 152 mm (6,0 palca), aby sa zabránilo presluchom.
  • Materiál hrotu sondy: polyfenylénsulfid (PPS).
  • Materiál puzdra sondy: nehrdzavejúca oceľ AISI 304 (SST).
  • Špecifikácia kábla: 75 Ω triaxiálny kábel s izoláciou FEP, dostupný v dĺžkach 1, 5 alebo 9 metrov.
  • Maximálna dĺžka zaistenia závitu: 24 mm pre závity puzdra M16x1.5.

Teplotný rozsah a klasifikácie

  • Prevádzka a skladovanie: -52°C až +177°C (-62°F až +351°F).
  • Poznámka: Vystavenie teplotám pod -34°C (30°F) môže skrátiť životnosť tlakovej tesniacej priechodky.
  • Teplotná trieda EPL Ga/Gc: T1 (-55°C až +232°C), T2 (-55°C až +177°C), T3 (-55°C až +120°C), T4 (-55°C až +80°C), T5 (-55°C až +40°C).
  • Teplotná trieda EPL Dc: T280°C pri Ta (-55°C až +232°C), T225°C pri Ta (-55°C až +177°C), T170°C pri Ta (-55°C až +120°C), T130°C pri Ta (-55°C až +80°C), T105°C pri Ta (-55°C až +100°C), T90°C pri Ta (-55°C až +40°C).

Pokyny na inštaláciu a uťahovací moment

  • Uťahovací moment puzdra sondy (M16x1.5): Maximálne 63,3 N•m (560 palcov•libra); odporúčané 21,1 N•m (187 palcov•libra).
  • Uťahovací moment konektor–konektor: Odporúča sa utiahnuť rukou; maximálne 0,565 N•m (5 palcov•libra).
  • Minimálny polomer ohybu: 25,4 mm (1,0 palca) s pancierovaním SST alebo bez neho.
  • Veľkosť závitu: M16 x 1.5 s maximálnou dĺžkou zaskrutkovania 24 mm.

Odolnosť voči vplyvom prostredia a mechanická odolnosť

  • Puzdro sondy: Nehrdzavejúca oceľ AISI 304 poskytuje vynikajúcu odolnosť proti korózii.
  • Izolácia kábla: FEP (fluóretylénpropylén) zabezpečuje spoľahlivý výkon v náročných podmienkach.
  • Obmedzenie presluchov: Použite plochý cieľ s priemerom aspoň 30,5 mm alebo hriadeľ s minimálnym priemerom 152 mm.
  • Odolnosť voči teplote: Široký rozsah okolitej teploty od -55 °C do +232 °C (v závislosti od klasifikácie).

Obsah balenia

  • 1 × Bently Nevada 330709-000-080-50-01-00 Sonda 3300 XL 11 mm.
  • 1 × miniatúrny koaxiálny konektor ClickLoc s ochranným prvkom.
  • Štandardný kábel sondy (celková dĺžka 5,0 metra).
  • Pokyny pre inštalačný moment (pozrite si špecifikácie vyššie).

Doprava a vrátenie tovaru

  • Stav zásob: Originálny nový výrobok – skladom.
  • Čas odoslania: Odoslanie do 5 pracovných dní po potvrdení objednávky.
  • Prepravcovia: FedEx, UPS alebo DHL (poskytnuté sledovanie zásielky).
  • Vrátenie tovaru: 30-dňová lehota na vrátenie nepoužitých položiek v pôvodnom obale.

Často kladené otázky (FAQ)

  • O: Je táto sonda kompatibilná s 5-metrovým snímačom Proximitor?
    O: Áno, variant s celkovou dĺžkou 5,0 metra (50) je špeciálne navrhnutý na použitie iba s 5-metrovým snímačom Proximitor.
  • O: Aký moment sa odporúča pre puzdro sondy M16x1.5?
    O: Spoločnosť Bently Nevada odporúča na bezpečnú inštaláciu moment 21,1 N•m (187 in•lb), pričom maximálny moment je 63,3 N•m.
  • O: Môžem túto sondu používať s hriadeľom menšieho priemeru?
    O: Odporúčaný minimálny priemer hriadeľa je 152 mm (6,0 palca), aby sa zabránilo rušeniu spôsobenému presluchmi.
  • O: Aký je teplotný limit tejto sondy?
    O: Prevádzkový rozsah je od -52 °C do +177 °C, vždy však skontrolujte konkrétnu teplotnú klasifikáciu pre vaše použitie.
  • O: Dodáva sa kábel s pancierovaním?
    O: Tento model (330709) nemá pancierovanie; štandardný kábel má izoláciu z FEP a je triaxiálny.
  • O: Je to originálny výrobok Bently Nevada?
    O: Áno, ide o úplne nový originálny výrobok Bently Nevada 330709-000-080-50-01-00 vyrobený v USA.

Dopyty k kontaktným údajom: sales@nex-auto.com , +86 153 9242 9628

Partner NexAuto Technology Limited: https://www.nex-auto.com/

Rýchle a spoľahlivé doručenie

Rýchle doručenie po celom svete

udržiava vaše automatizačné projekty podľa plánu.

Originálne a dôveryhodné

Všetky komponenty sú 100 % autentické

čo zaručuje spoľahlivý výkon vašich systémov.

  • Expresné doručenie
  • 12 mesiacov záruka
  • 30 dní jednoduchého vrátenia tovaru
Zobraziť podrobnosti o produkte

Zákaznícka podpora

Pomoc, keď ju najviac potrebujete