Collection: Барлық өнімдер

AutoNex Controls Limited компаниясының өнеркәсіптік автоматтандыру өнімдерінің толық ассортиментін зерттеңіз. Жартылай тіркемелер мен жапырақ серіппелерінен бастап қону жабдықтары мен тіркеме біліктеріне дейін, біз сенімді жұмыс пен ұзақ мерзімді беріктік қамтамасыз ететін түпнұсқа бөлшектерді ұсынамыз. Біздің команда автоматтандыру жобаларыңызға дұрыс шешімдерді таңдауға көмектесетін кәсіби техникалық қолдау көрсетеді.

7014 products

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    2300/20_KIT-003-00 Bently Nevada Діріл Мониторинг Жүйесі Құралы

    Bently Nevada 2300/20_KIT-003-00 Жағдайды бақылау жүйесінің жинағы Техникалық сипаттамалары Бренд және модель: Bently Nevada 2300/20_KIT-003-00. 003 конфигурациясында екі акселерометр сенсоры (AM3100T2-Z2) бар. Қуат көзі: 18~36 Vdc...

    1 Пікірлер

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    2300/20_KIT-002-00 Bently Nevada Мониторинг жинағы 1 сенсор

    Bently Nevada 2300/20_KIT-002-00 Жағдайды бақылау жүйесінің жинағы Техникалық сипаттамалары Бренд: Bently Nevada  |  Модель: 2300/20_KIT-002-00 Қуат көзі: 18~36 Vdc, максимум 7.5 W. Кең DC диапазоны өнеркәсіптік...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    2300/20_KIT-001-00 Bently Nevada Жағдайды бақылау жүйесі жинағы

    Bently Nevada 2300/20_KIT-001-00 Жағдайды бақылау жүйесінің жинағы Техникалық сипаттамалары Бренд: Bently Nevada  |  Модель: 2300/20_KIT-001-00 Қуат көзі: 18~36 Vdc, максимум 7.5 W. Кең DC диапазоны өнеркәсіптік...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330707-00-25-50-11-00 Bently Nevada 3300 XL 11мм Қорғалған Зонд

    Bently Nevada 330707-00-25-50-11-00: 3300 XL 11 мм Қорғаныс Қабатымен Проксимити Зонд Негізгі Техникалық Сипаттамалар Бренд және Модель: Bently Nevada 330707-00-25-50-11-00 (3300 XL Сериясы). Зонд Жіпі: 1/2-20...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330707-00-25-10-01-00 Bently Nevada жақындық датчиктері

    Bently Nevada 330707-00-25-10-01-00: 3300 XL 11 мм жақындық зонд Негізгі техникалық сипаттамалар Бренд және модель: Bently Nevada 330707-00-25-10-01-00 (3300 XL сериясы). Зонд жіпі: 5/8-18 UNF жіп...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330707-00-25-90-02-00 Bently Nevada 3300 XL 11 мм зонд

    Bently Nevada 330707-00-25-90-02-00: 3300 XL 11 мм жақындық зонд Негізгі техникалық сипаттамалар Бренд және модель: Bently Nevada 330707-00-25-90-02-00 (3300 XL сериясы). Зонд жіпі: 5/8-18 UNF жіп...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330707-00-25-50-12-05 | Bently Nevada 11 мм Қорғалған Зонд

    Bently Nevada компаниясының 3300 XL 11 мм жақындық зондтары Бренд және модель: Bently Nevada, 330707-00-25-50-12-05 - брондалған 3300 XL 11 мм зонд. Жіп және бронь: 1/2-20...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330707-00-25-90-01-00 | Bently Nevada 11мм зонд

    Bently Nevada компаниясының 3300 XL 11 мм жақындық зондтары Бренд және Модель: Bently Nevada, 330707-00-25-90-01-00 - броньсыз 3300 XL 11 мм зонд. Жіп және Қаптама: 5/8-18...

Load more