Collection: Барлық өнімдер

AutoNex Controls Limited компаниясының өнеркәсіптік автоматтандыру өнімдерінің толық ассортиментін зерттеңіз. Жартылай тіркемелер мен жапырақ серіппелерінен бастап қону жабдықтары мен тіркеме біліктеріне дейін, біз сенімді жұмыс пен ұзақ мерзімді беріктік қамтамасыз ететін түпнұсқа бөлшектерді ұсынамыз. Біздің команда автоматтандыру жобаларыңызға дұрыс шешімдерді таңдауға көмектесетін кәсіби техникалық қолдау көрсетеді.

6974 products

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330908-00-16-05-02-00 Bently Nevada жақындық сенсоры

    330908-00-16-05-02-00 - Bently Nevada компаниясының 3300 NSv жақындық зондтары Техникалық сипаттамалары Бренд және модель: Bently Nevada 330908-00-16-05-02-00 (3300 NSv жақындық зондтары) Жіп түрі: 3/8-24 UNF қорғаныссыз...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330908-00-16-05-02-05 Bently Nevada жақындық зондтары

    330908-00-16-05-02-05 - Bently Nevada компаниясының 3300 NSv жақындық зондтары Техникалық сипаттамалары Бренд және модель: Bently Nevada 330908-00-16-05-02-05 (3300 NSv жақындық зондтары) Жіп түрі: 3/8-24 UNF бронировкасыз...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330908-00-31-05-02-05 3300 NSv жақындық зонд Bently Nevada

    330908-00-31-05-02-05 | 3300 NSv Жақындық Зондтары – Техникалық Шолу Негізгі Техникалық Параметрлер Бренд және Модель: Bently Nevada 330908-00-31-05-02-05 (3300 NSv Жақындық Зондтары) Зонд Қорабының Жіпі: 3/8-24...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330903-00-04-70-12-00 3300 NSv Зонд Жаңа Bently Nevada

    330903-00-04-70-12-00 - Bently Nevada компаниясының 3300 NSv жақындық зондтары Сызықтық диапазон: 0,25 мм-ден 1,75 мм-ге дейінгі мақсат арақашықтығынан 1,5 мм (60 мил) аралық. Шығыс кернеуі -1-ден...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330903-00-05-70-01-00 3300 NSv жақындық сенсоры Bently Nevada

    330903-00-05-70-01-00 - Bently Nevada компаниясының 3300 NSv жақындық зондтары Негізгі өлшеу диапазоны: 1,5 мм (60 мил) сызықтық диапазон, мақсаттың қашықтығы 0,25 мм-ден 1,75 мм-ге дейін. Ұсынылатын...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330903-00-05-70-11-00 3300 NSv Зонд Шынайы Bently Nevada

    Bently Nevada 330903-00-05-70-11-00 3300 NSv жақындық зонд – дәл діріл мониторингі Негізгі техникалық сипаттамалар Өндіруші: Bently Nevada Модель және бөлшек нөмірі: 330903-00-05-70-11-00 Зонд түрі: 3300 NSv...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330903-00-03-70-02-00 Bently Nevada 3300 NSv жақындық датчигі

    Bently Nevada 330903-00-03-70-02-00 3300 NSv жақындық зонд – дәл діріл мониторингі Негізгі техникалық сипаттамалар Өндіруші: Bently Nevada Модель және бөлшек нөмірі: 330903-00-03-70-02-00 Зонд түрі: 3300 NSv...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330903-00-05-70-12-00 3300 NSv Зонд Bently Nevada

    Bently Nevada 330903-00-05-70-12-00 3300 NSv жақындық зондтары – дәл діріл мониторингі Негізгі техникалық сипаттамалар Өндіруші: Bently Nevada Модель және бөлшек нөмірі: 330903-00-05-70-12-00 Зонд түрі: 3300 NSv...

Load more