Collection: Барлық өнімдер

AutoNex Controls Limited компаниясының өнеркәсіптік автоматтандыру өнімдерінің толық ассортиментін зерттеңіз. Жартылай тіркемелер мен жапырақ серіппелерінен бастап қону жабдықтары мен тіркеме біліктеріне дейін, біз сенімді жұмыс пен ұзақ мерзімді беріктік қамтамасыз ететін түпнұсқа бөлшектерді ұсынамыз. Біздің команда автоматтандыру жобаларыңызға дұрыс шешімдерді таңдауға көмектесетін кәсіби техникалық қолдау көрсетеді.

84 of 7522 products

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330101-00-96-20-02-CN Bently Nevada 3300 XL Probe In Stock

    Bently Nevada 330101-00-96-20-02-CN 3300 XL 8 mm Probe Key Technical Specifications Brand: Bently Nevada Model: 330101-00-96-20-02-CN Type: 3300 XL 8 mm Probe, 3/8-24 UNF thread, without...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330101-48-71-20-02-CN Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probe

    Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probe - Model 330101-48-71-20-02-CN Technical Specifications Brand: Bently Nevada. Model: 330101-48-71-20-02-CN (3300 XL 8 mm Probe). Unthreaded Length: 4.8 inches...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330101-39-67-10-12-05 3300 XL 8 mm Bently Nevada

    Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probe - Model 330101-39-67-10-12-05 Technical Specifications Brand: Bently Nevada. Model: 330101-39-67-10-12-05 (3300 XL 8 mm Probe). Unthreaded Length: 3.9 inches...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330101-00-49-10-12-05 Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probe

    Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probe - Model 330101-00-49-10-12-05 Technical Specifications Brand: Bently Nevada. Model: 330101-00-49-10-12-05 (3300 XL 8 mm Probe). Unthreaded Length: 0.0 inches...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330101-00-18-10-12-05 3300 XL зонд 1.8 дюймдік корпус, 1м кабель

    Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд Моделі 330101-00-18-10-12-05 Негізгі Техникалық Сипаттамалар Жалпы Қорап Ұзындығы: 1.8 дюйм (Опция 18). Жалпы Кабель Ұзындығы: 1.0 метр (3.3 фут,...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330101-00-15-20-12-05 Bently Nevada 3300 XL сериялы зондар

    Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд Моделі 330101-00-15-20-12-05 Негізгі Техникалық Сипаттамалар Жалпы Қорап Ұзындығы: 1.5 дюйм (15-нұсқа). Номиналды Тұрақты Ток Кедергісі (RPROBE): 2.0 метрлік зонд...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330101-00-17-20-12-05 3300 XL зонд 1.7 дюймдік корпустың ұзындығы

    Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд Моделі 330101-00-17-20-12-05 Негізгі Техникалық Сипаттамалар Жалпы Қорап Ұзындығы: 1.7 дюйм (Опция 17). Номиналды Тұрақты Кедергі (RPROBE): 2.0 метрлік зонд...

  • Bently Nevada
    Regular price
    Sale price Regular price

    330101-00-45-20-12-05 3300 XL зонд Bently Nevada

    Bently Nevada 3300 XL 8 мм Зонд Моделі 330101-00-45-20-12-05 Негізгі Техникалық Сипаттамалар Номиналды Тұрақты Кедергі (RPROBE): 2.0 метрлік зонд ұзындығы үшін 7.88 ± 0.50 Ω. Ұзарту...

Load more