Kolekce: Allen-Bradley SLC 500

PLC Allen-Bradley SLC 500 nabízí spolehlivou kontrolu průmyslových systémů. Navrženy pro integraci s I/O moduly a HMI, zajišťují stabilní provoz a jsou podporovány odborným technickým poradenstvím.

85 produkty

  • Allen-Bradley
    Běžná cena
    Akční cena Běžná cena

    1746-NO8V modul analogového výstupu – Allen-Bradley

    Analogový výstupní modul Allen-Bradley 1746-NO8V Značka: Allen-Bradley Řada: Programovatelný řídicí systém SLC 500 Číslo modelu: 1746-NO8V Typ modulu: 8kanálový analogový napěťový výstup Kódování výstupu: -32 768...

  • Allen-Bradley
    Běžná cena
    Akční cena Běžná cena

    1746-NO8I modul analogových výstupů | Allen-Bradley

    Přehled produktu: modul Allen-Bradley 1746-NO8I Základní identifikace produktu Značka: Allen-Bradley Produktová řada: Programovatelný řídicí systém SLC 500 – I/O Primární model: 1746-NO8I Kategorie modulu: Modul analogových...

  • Allen-Bradley
    Běžná cena
    Akční cena Běžná cena

    Allen-Bradley 1746-NO4V – modul analogových výstupů

    Analogový napěťový výstupní modul Allen-Bradley 1746-NO4V Přehled produktu a hlavní funkce Značka: Allen-Bradley Model: 1746-NO4V Řada: SLC 500 Typ modulu: Modul analogových výstupů Tento modul poskytuje...

  • Allen-Bradley
    Běžná cena
    Akční cena Běžná cena

    1746-NO4I analogový výstupní modul Allen-Bradley

    Modul analogového proudového výstupu Allen-Bradley 1746-NO4I Přehled produktu a klíčové funkce Značka: Allen-Bradley Model: 1746-NO4I Řada: SLC 500 Typ modulu: Modul analogových výstupů Tento modul poskytuje...

  • Allen-Bradley
    Běžná cena
    Akční cena Běžná cena

    Analogový kombinovaný modul Allen-Bradley 1746-NIO4V

    Analogový kombinovaný I/O modul Allen-Bradley 1746-NIO4V Přehled produktu a hlavní funkce Značka: Allen-Bradley Model: 1746-NIO4V Řada: SLC 500 Typ modulu: Analogový kombinovaný I/O modul Tento modul...

  • Allen-Bradley
    Běžná cena
    Akční cena Běžná cena

    Analogový kombinovaný modul Allen-Bradley 1746-NIO4I

    Analogový kombinovaný I/O modul Allen-Bradley 1746-NIO4I Přehled produktu a hlavní funkce Značka: Allen-Bradley Model: 1746-NIO4I Řada: SLC 500 Typ modulu: Analogový kombinovaný I/O Tento modul poskytuje...

  • Allen-Bradley
    Běžná cena
    Akční cena Běžná cena

    Analogový I/O modul 1746-NI8 Allen-Bradley

    Analogový vstupní modul Allen-Bradley 1746-NI8 s 8 kanály Hlavní přehled produktu Značka: Allen-Bradley Model: 1746-NI8 Řada: SLC 500 Typ modulu: analogový vstup Tento modul poskytuje osm...

  • Allen-Bradley
    Běžná cena
    Akční cena Běžná cena

    Analogový I/O modul Allen-Bradley 1746-NI4

    Allen-Bradley 1746-NI4 Analogový vstupní modul SLC 500 Hlavní specifikace produktu Značka a výrobce: Allen-Bradley Model a řada: 1746-NI4 (řada SLC 500) Typ modulu: Čtyřkanálový analogový vstupní...

Načíst více