Колекція: Всі товари

Ознайомтеся з нашим повним асортиментом продукції для промислової автоматизації в AutoNex Controls Limited. Від напівпричепів і листових ресор до шасі та осей причепів — ми пропонуємо оригінальні компоненти, які забезпечують надійну роботу та тривалу довговічність. Наша команда надає професійну технічну підтримку, щоб допомогти вам обрати правильні рішення для ваших проектів автоматизації.

1095 з 7956 товарів

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-10-20-10-02-05 Нові датчики наближення Bently Nevada

    Bently Nevada 330104-10-20-10-02-05 3300 XL 8 мм Проксиміті-зонд Основні технічні характеристики Лінійний діапазон: Зонд забезпечує лінійний діапазон 2 мм (80 мил). Починається від 0,25 мм (10...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-09-05-02-00 Bently Nevada 3300 XL 8 мм датчикова зонд

    Датчик наближення Bently Nevada 330104-00-09-05-02-00 3300 XL 8 мм Основні технічні характеристики Діапазон вимірювань: Лінійний діапазон становить 2 мм (80 мил), починаючи від 0,25 мм (10...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-04-05-02-00 Датчики наближення Bently Nevada в наявності

    Bently Nevada 330104-00-04-05-02-00 3300 XL 8 мм Проксиміті-зонд Основні технічні характеристики Бренд і модель: Bently Nevada 330104-00-04-05-02-00 (3300 XL 8 мм зонд, метричний). Різьба і корпус:...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-06-10-02-CN Bently Nevada 3300 XL Проксімітні зонди

    Датчик наближення Bently Nevada 330104-00-06-10-02-CN 3300 XL 8 мм Основні технічні характеристики Бренд і модель: Bently Nevada 330104-00-06-10-02-CN (датчик 3300 XL 8 мм, метричний). Різьба і...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-07-10-02-CN Bently Nevada 3300 XL 8 мм датчики наближення

    Bently Nevada 330104-00-07-10-02-CN 3300 XL 8 мм Проксиміті-зонд Основні технічні характеристики Виробник та серія: Bently Nevada, серія 3300 XL. Модель 330104-00-07-10-02-CN — 8 мм зонд з...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-05-20-02-05 Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонд

    Датчик наближення Bently Nevada 330104-00-05-20-02-05 3300 XL 8 мм Основні технічні характеристики Виробник та серія: Bently Nevada, серія 3300 XL. Модель 330104-00-05-20-02-05 — датчик 8 мм...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-07-12-10-02-CN 3300 XL Проксиміті-зонд Bently Nevada 1 метр

    Датчик наближення Bently Nevada 330104-07-12-10-02-CN 3300 XL 8 мм Основні технічні характеристики Виробник і модель: Bently Nevada 330104-07-12-10-02-CN (датчик 3300 XL 8 мм). Лінійний діапазон: 2...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-08-11-10-02-CN Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонд 1 м

    Датчик наближення Bently Nevada 330104-08-11-10-02-CN 3300 XL 8 мм Основні технічні характеристики Виробник і модель: Bently Nevada 330104-08-11-10-02-CN (датчик 3300 XL 8 мм). Лінійний діапазон: 2...

Завантажити ще