Колекція: Всі товари

Ознайомтеся з нашим повним асортиментом продукції для промислової автоматизації в AutoNex Controls Limited. Від напівпричепів і листових ресор до шасі та осей причепів — ми пропонуємо оригінальні компоненти, які забезпечують надійну роботу та тривалу довговічність. Наша команда надає професійну технічну підтримку, щоб допомогти вам обрати правильні рішення для ваших проектів автоматизації.

84 з 7522 товарів

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-20-10-01-05 Датчик наближення Новий Bently Nevada

    Bently Nevada 330104-00-20-10-01-05 3300 XL 8 мм Проксимітний датчик Основні технічні характеристики Виробник і модель: Bently Nevada 330104-00-20-10-01-05, 3300 XL 8 мм Проксимітний датчик. Матеріал наконечника...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-18-10-01-05 Датчик наближення | Bently Nevada

    Датчик наближення Bently Nevada 330104-00-18-10-01-05 3300 XL 8 мм Основні технічні характеристики Виробник і модель: Bently Nevada 330104-00-18-10-01-05, 3300 XL 8 мм датчик наближення. Матеріал наконечника...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-13-05-02-05 Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонд у наявності

    Bently Nevada 330104-00-13-05-02-05 3300 XL 8 мм Проксимітний датчик Основні технічні характеристики Бренд і модель: Bently Nevada 330104-00-13-05-02-05 (3300 XL 8 мм датчик). Лінійний діапазон: 2...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-05-10-01-05 Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонд

    Датчик Bently Nevada 330104-00-05-10-01-05 3300 XL 8 мм Proximity Probe Основні технічні характеристики Бренд і модель: Bently Nevada 330104-00-05-10-01-05 (3300 XL 8 мм датчик). Лінійний діапазон:...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-00-03-50-02-05 3300 XL Проксиміті-зонд Bently Nevada

    Bently Nevada 330104-00-03-50-02-05 3300 XL 8 мм Проксиміті-зонд Основні технічні характеристики Бренд і модель: Bently Nevada 330104-00-03-50-02-05 (3300 XL 8 мм зонд). Лінійний діапазон: 2 мм...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-05-10-50-02-RU Зонд Bently Nevada 3300 XL 8 мм, 5 м

    Bently Nevada 330104-05-10-50-02-RU 3300 XL 8 мм Проксиміті-зонд Виробник: Bently Nevada – лідер у моніторингу стану. Номер моделі: 330104-05-10-50-02-RU визначає всі параметри конфігурації. Довжина без різьби:...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-01-14-05-01-CN 3300 XL 8 мм датчик наближення Bently Nevada

    Bently Nevada 330104-01-14-05-01-CN 3300 XL 8 мм Проксиміті-зонд Виробник: Bently Nevada – лідер у моніторингу стану. Номер моделі: 330104-01-14-05-01-CN визначає всі параметри конфігурації. Довжина без різьби:...

  • Bently Nevada
    Звичайна ціна
    Ціна зі знижкою Звичайна ціна

    330104-01-17-05-01-CN Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонд 0,5 м

    Bently Nevada 330104-01-17-05-01-CN 3300 XL 8 мм Проксиміті-зонд Виробник: Bently Nevada – лідер у моніторингу стану. Номер моделі: 330104-01-17-05-01-CN визначає всі параметри конфігурації. Довжина без різьби:...

Завантажити ще