330709-000-080-90-02-00 Bently Nevada yaxınlıq zondu
-
Satıcı:
Bently Nevada
-
Növ:
Yaxınlıq Zondları
-
Country of Origin:
USA
-
Dimensions:
25*25*5cm
- Weight:
323 g
- Etiketlər: Proximity probes
Bently Nevada 330709-000-080-90-02-00 Yaxınlıq zondu
- İstehsalçı: Bently Nevada
- Model: 330709-000-080-90-02-00
- 3300 XL 11 mm Yaxınlıq zondu
- ABŞ-da istehsal olunub.
Əsas texniki xüsusiyyətlər
- Yiv: M16 x 1.5, yivsiz uzunluq 0 mm.
- Korpusun ümumi uzunluğu: 80 mm.
- Kabelin ümumi uzunluğu: 9.0 metr (29.5 fut).
- Konnektor: Standart kabelə malik miniatür koaksial ClickLoc.
- Agentliyin təsdiqi: Tələb olunmur (00 seçimi).
- Zondun sabit cərəyan müqaviməti (RPROBE): 8.5 ± 1.1 om (mərkəzi keçiricidən xarici keçiriciyə qədər).
- Tövsiyə olunan hədəf (yastı): minimum diametr 30.5 mm.
- Tövsiyə olunan val diametri: minimum 152 mm (6.0 düym).
- Zond korpusunun fırlanma momenti (maks.): 63.3 N•m (560 düym•funt).
- Zond korpusunun fırlanma momenti (tövsiyə olunan): 21.1 N•m (187 düym•funt).
- Konnektordan konnektora fırlanma momenti: əllə sıxma, maksimum 0.565 N•m.
- Minimum əyilmə radiusu: zirehli və ya zirehsiz halda 25.4 mm (1.0 düym).
Ətraf mühit və quraşdırma məlumatları
- İşləmə və saxlanma temperaturu: -52°C-dən +177°C-dək (-62°F-dən +351°F-dək).
- Maksimum yivə giriş dərinliyi: M16x1.5 korpus üçün 24 mm.
- Zond kabelinin növü: 75 Ω triaxial, FEP izolyasiyalı (1, 5 və ya 9 m).
- Temperatur sinfi (EPL Ga/Gc): T1-dən T5-ə qədər (ətraf mühit temperaturu -55°C-dən +232°C-dək və +40°C-dək).
- Temperatur sinfi (EPL Dc): Ətraf mühit temperaturu diapazonuna uyğun olaraq T280°C-dən T90°C-yə qədər.
- Çarpaz interferensiyanın məhdudlaşdırılması: yastı səthin minimum diametri 30.5 mm.
Quraşdırma təlimatları
- Konnektoru əvvəlcə əllə sıxın, sonra maksimum 0.565 N•m fırlanma momenti tətbiq edin.
- M16x1.5 zond korpusu üçün tövsiyə olunan 21.1 N•m fırlanma momentini tətbiq edin.
- Kabeli 25.4 mm radiusdan daha kiçik radiusda əyməyin.
- Yivə giriş dərinliyinin 24 mm-dən çox olmadığından əmin olun.
- Kipləşdiricinin sıradan çıxmasının qarşısını almaq üçün zondu -34°C-dən aşağı temperaturda istifadə etməyin.
Qablaşdırmanın tərkibi
- 1 ədəd Bently Nevada 330709-000-080-90-02-00 zond komplekti.
- ClickLoc konnektoruna malik inteqrasiya olunmuş kabel.
- Quraşdırma təlimatı vərəqi (əsas).
Çatdırılma və logistika
- FedEx, UPS və ya DHL (ekspres) vasitəsilə göndəririk.
- Sifarişləri 5 iş günü ərzində emal edib göndəririk.
- Yeni, orijinal qurğuları göndərişə hazır şəkildə anbarda saxlayırıq.
Tez-tez verilən suallar
-
S: Bu zond yenidir və orijinaldır?
C: Bəli, 100% yeni və orijinal Bently Nevada hissələri təchiz edirik. -
S: Dəqiq model nömrəsi nədir?
C: Tam model 330709-000-080-90-02-00-dır. -
S: Bu zondu 5 m-lik Proximitor ilə istifadə edə bilərəm?
C: Xeyr, bu 9 m-lik zond yalnız 9 m-lik Proximitor sensorları ilə işləyir. -
S: Təcili sifariş üçün anbarda məhsulunuz var?
C: Bəli, kifayət qədər ehtiyatımız var və 5 gün ərzində göndəririk. -
S: Fasiləsiz istifadə üçün maksimum temperatur nə qədərdir?
C: Zond +177°C-yə qədər işləyir (T2 təsnifatı ilə). -
S: Geri qaytarmanı qəbul edirsiniz?
C: Orijinal qablaşdırmada olan istifadə edilməmiş məhsullar üçün 30 günlük geri qaytarma imkanı təqdim edirik.
Texniki suallarınız və ya sifarişlə bağlı yardım üçün bizimlə əlaqə saxlayın. sales@nex-auto.com və ya +86 153 9242 9628. Maşınlarınızın mühafizəsi ilə bağlı ehtiyaclarınızı qarşılamağa hazırıq.
Partner NexAuto Technology Limited : https://www.nex-auto.com/
Sürətli və Etibarlı Çatdırılma
Sürətli dünya üzrə çatdırılma
avtomatlaşdırma layihələrinizin vaxtında tamamlanmasını təmin edir.
Orijinal və Etibarlı
Bütün komponentlər 100% orijinaldır
sistemləriniz üçün etibarlı performansı təmin edir.
- Sürətli Çatdırılma
- 12 Ay Zəmanət
- 30 Gün Asan Qaytarma

Müştəri Dəstəyi
Ən çox ehtiyacınız olan zaman kömək alın
Avtomatlaşdırma ehtiyaclarınız üçün buradayıq
Qiymət, məhsul detalları və ya sifariş köməyi üçün bizimlə əlaqə saxlayın — mütəxəssislərimiz sizə kömək etməyə hazırdır.
Qaytarma Hüquqlarınızı Bilin
Məhsul tələblərinizə cavab vermirsə, onu geri qaytarmaq üçün 30 gününüz var. Ətraflı məlumat üçün tam siyasətə baxın.














